Mama i ja

Zdrowe dziecko

Nawyki żywieniowe kształtują się już w pierwszych latach życia. Dlatego zadbaj o to, aby Twoje dziecko nie musiało zmagać się z nadwagą lub otyłością w przyszłości i naucz je zdrowego odżywiania się. Skorzystaj z mojej pomocy i zyskaj pewność, że Twoje dziecko otrzymuje wszystkie potrzebne składniki odżywcze.

Przygotuję Indywidualny Plan Żywieniowy dla Twojego dziecka wraz z Twoim dzieckiem, bowiem to ono będzie głównym jego realizatorem. Tobie podpowiem w jaki sposób zachęcić niejadka do jedzenia, jak nauczyć malucha prawidłowych nawyków żywieniowych oraz dostosować dietę do jego rozwoju, aktywności fizycznej i indywidualnych potrzeb. Mam nadzieję, że proponowane przeze mnie nowe przepis na potrawy posmakują nie tylko Twojemu dziecku, ale także pozostałym członkom rodziny.

Zadbana mama

Z przejęciem oczekujesz maleństwa i chcesz, aby dostało to co najlepsze. Przygotowujesz mu wyprawkę, łóżeczko, przeglądasz malutkie ubranka. Ważne abyś w tym czasie przygotowała także swoje ciało, na gościa który będzie mieszkał pod Twoim sercem 9 miesięcy. To Ty będziesz jedynym źródłem dostarczającym mu pożywienia. Przecież wszystko co będziesz spożywała, będzie również dostarczane rosnącemu w Twoim brzuchu dziecku.

Prawidłowe odżywiania kobiet w czasie ciąży i karmienia piersią powinno dostarczać odpowiednią ilość kalorii oraz zawierać niezbędne składniki odżywcze (białko, tłuszcze, węglowodany, witaminy, składniki mineralne) w odpowiednich ilościach i proporcjach.

Chętnie pomogę Ci w tym ważnym momencie życia i nauczę, jak prawidłowo odżywiać się. Wspólnie dopilnujemy, aby Twój przyrost masy ciała w ciąży był prawidłowy oraz abyś po urodzeniu dziecka mogła szybko powrócić do dawnej formy.

Jeśli borykasz się z nietolerancją węglowodanową, cukrzycą ciążową, niedokrwistością lub innymi problemami zdrowotnymi podczas trwania ciąży, gdzie pomocne i wskazane jest leczenie dietetyczne także służę fachową radą.

Powrót