Konsultacje dietetyczne z użyciem
"Pamiętnika odchudzania"

Etap I

Przed planowaną wizytą zostajesz poproszony o zapiski z 3-ech dowolnie wybranych przez Ciebie dni, co daje możliwość dogłębnej analizy Twoich nawyków żywieniowych na podstawie, której wyciągane są wnioski. Później posłużą one w ustaleniu dla Ciebie właściwych wskazówek dietetycznych (projekt dzienniczka jest przesyłany drogą mailową po kontakcie telefonicznym).

Etap II

Konsultacja jednorazowa

Zostają omówione zapiski z pamiętnika żywieniowego. Następnie przeprowadzona zostaje edukacja żywieniowa poświęcona danej tematyce problemu z jakim się do mnie zgłosiłeś. Po zakończonym spotkaniu otrzymujesz w formie pisemnej materiały, w których skład wchodzą:

  • podstawowe zalecenia dotyczące diety,
  • listę produktów dozwolonych i zakazanych na diecie,
  • uwagi dotyczące opisu przygotowywania potraw zalecanych podczas stosowania diety,
  • jednodniowy przykładowy jadłospis.

Ustalona zostaje także wartość energetyczna Twojej diety, której kaloryczność przedstawiona jest w postaci zalecanych miar domowych produktów spożywczych, które należy spożyć w ciągu dnia. Rozpisana dieta przesłana jest w ciągu 3 dni na Twoją skrzynkę mailową.

Etap III

Kolejne wizyty

Zamiast wykupienia pakietu z planem dietetycznym możesz być sam realizatorem swojego własnego planu dietetycznego.

Poleca się nadal prowadzenie ,,Pamiętnika odchudzania’’, gdzie prowadzisz notatki żywieniowe według ściśle określonych zasad dotyczących zdrowego żywienia.

Na każde kolejne spotkanie przychodzisz z pamiętnikiem, gdzie zostają omówione realizowane przez Ciebie zalecania dietetyczne.

Częstotliwość spotkań odbywa się według potrzeby Klienta ( co 1-4 tygodnie ), gdzie za każdym razem otrzymujesz ciekawe przepisy na potrawy kulinarne.

Powrót