Dlaczego warto mi zaufać?

Ukończyłam studia z wyróżnieniem na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetycznego, Federacji Edukacji w Diabetologii oraz Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością. Doświadczenie zawodowe zdobyłam podczas licznych praktyk zawodowych, podczas trwania studiów jak i swojej już kilkuletniej praktyce zawodowej. Miałam możliwość prowadzenia licznych szkoleń, a także jestem autorką publikacji dotyczących tematyki żywienia.

Celem mojej pracy jest zmiana nie tylko sposobu żywienia, ale także sposobu myślenia o nim. Wyznaję zasadę, że jeśli dieta ma nam wyznaczać zdrowy sposób żywienia już na stałe, musi zawierać smaczne posiłki. Zawsze układam diety w taki sposób, aby było smacznie i zdrowo. Jednocześnie staram się pomóc tak, aby załagodzić problem nadmiernego apetytu. Nie zamierzam nikogo oskarżać o złe nawyki żywieniowe, chcę pomóc tym, którzy chcą się nauczyć zdrowo odżywiać, korzystając z mojego wsparcia oraz doświadczenia.

Mam bardzo duże doświadczenie zdobyte w pracy z moimi podopiecznymi zarówno dziećmi, jak i dorosłymi w tym kobietami ciężarnymi. Dlatego wiem jak ułożyć dietę by przezwyciężyć drobne słabości i skutecznie Tobie pomóc.

Wyróżnia mnie indywidualne podejście do każdego pacjenta. Przy tworzeniu Planu dietetycznego zawsze biorę pod uwagę Twoje zwyczaje i upodobania kulinarne, a także czasowość przygotowania ustalonego przeze mnie menu.

Możesz liczyć na moją opiekę i wsparcie podczas całego przebiegu terapii. Nie ograniczam się do wydawania jadłospisów. Chcę aktywnie, wraz z Tobą uczestniczyć w diecie poprzez kontakt telefoniczny czy e-mailowy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące Twojego nowego sposobu odżywiania, czy prowadzonego aktualnie leczenia żywieniowego.

Proponuje produkty naturalne. W planach żywieniowych stosuje produkty ogólnodostępne w sklepach, dobieram je tak, aby dostarczały odpowiedniej ilości składników odżywczych. Często zachęcam moich podopiecznych do eksperymentów. Proponuję wypróbowanie dań znanych w nowej odsłonie smakowej, a to dzięki zaletom często mało znanych dotychczas przypraw. Zachęcam do posmakowania ziołowych herbat oraz zaznajamiam z tajnikami żywności ekologicznej.

Moim atutem jest różnorodność form współpracy. Wspólnie ustalimy czy wygodniejsze dla Ciebie będzie korzystanie z gotowego planu dietetycznego lub praca własna z "Pamiętnikiem odchudzania".

Odwiedź mnie, a przekonasz się że zmiana sposobu żywienia może odmienić Twoje życie na lepsze.

Powrót